Exekuce

Exekuce - slovo, které straší dlužníky. Do této těžké životní situace se může přece dostat každý. Obraťte se na naši společnost, společně exekuci porazíme! Vyřešíme exekuci prostřednictvím refinancování vašich dluhů. Vyhledejte naši pomoc – poradíme a pomůžeme vám dostat se z finančních problémů.


Cesta z exekuce

Nabízíme formu refinancování exekucí. Výhodou našich služeb je, že neplatíte žádné poplatky předem a vyřízení je bleskové – vypořádáme se s exekucemi do týdne! Využijte námi nabízených služeb, když vám už banka nepůjčí. Při řešení exekucí nám nevadí, pokud nemůžete prokázat příjmy. Nenahlížíme ani do osobních registrů!

Zaslat dotaz
Exekuce - získejte čas


Exekuce - podmínky a výhody našich úvěrů

Úvěry na exekuci zajišťujeme pouze zástavním právem (stejně jako je tomu u klasických bank). To znamená, že vy nadále zůstáváte majitelem svého majetku. Úvěry nezajišťujeme pomocí zajišťovacích převodů, ani zpětných leasingů. K zaručení úvěru můžete použít majetek, nemovitost třetí osoby.


Nenechávejte řešení na poslední chvíli!

Exekutoři jsou rychlí a výkonní. Mají velké pravomoci, jak řešit exekuce: mohou „zmrazit“ vaše bankovní konta, vyplácení mzdy i sociálních dávek, vybrat vaše úspory ze spoření či pojištění. Zabavit mohou cenné papíry, podíly ve společnostech, dokonce i celou firmu. Snadno přijdete o nemovitost, o byt, o auto. Pokud jste se dostali do finančních problémů, obraťte se na nás. Získáte čas a klid k řešení problémů. 


Exekuce – když vám banka nepůjčí

Můžete se pokusit získat potřebné finanční prostředky prostřednictvím lákavých „super“ nabídek bankovních domů nebo jiných pochybných peněžních institucí. U bank nemusí být potřebná suma schválena a vyplacena. Následně se dostáváte do začarovaného kruhu. Nám však nevadí, že nemůžete prokázat příjmy. Naše půjčky jsou z nebankovního sektoru, neprověřujeme tedy bankovní a nebankovní registr neplatičů.


Pozor na podvodníky

Podvodné instituce zase využijí vaší tíživé situace. Na okamžik mohou pomoci, než zjistíte, že podmínky jsou extrémně nevýhodné. My máme s řešením exekucí bohaté zkušenosti. Za každých okolností zaručujeme solidní a přímé jednání, průhledné a jasné podmínky a spolehlivé plnění dohodnutých podmínek.


Zbavte se exekuce!

Každý z nás se může někdy dostat do tíživé finanční situace, kdy není schopen včas hradit své závazky. Pomůžeme vám zbavit se hrozící nebo již uvalené exekuce. Poraďte si s exekucí – využijte refinancování až na 20 let! Získejte zpět své peníze a majetek, zastavte exekuci!

Kontaktní formulář