Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti

Byl vám doručen exekuční příkaz k prodeji nemovitosti? Byla na vaši nemovitost uvalena exekuce a vy teď nevíte, co vás čeká? Zachovejte chladnou hlavu a obraťte se na nás. Naši odborníci vám poradí, jak nejlépe exekuci vyřešit a vysvětlí vám, co exekuční příkaz k prodeji nemovitosti znamená. Po vzájemné dohodě budeme spolupracovat na vyřešení vašich finančních obtíží k vaší plné spokojenosti.


Co je to exekuční příkaz k prodeji nemovitosti

 • Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti je listina, kterou může vydat jen soudní exekutor.
 • Exekučním příkaz k prodeji nemovitosti postihuje vždy jen nemovitost.
 • Pokud chce exekutor nemovitost reálně exekučně postihnout, vždy musí vydat exekuční příkaz k prodeji nemovitosti.
 • Před vydáním exekučního příkazu k prodeji nemovitosti musí být nařízena exekuce.
 • Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti znamená, že se nemovitost může dražit

Zaslat dotaz


Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti – prodej nemovitosti

Dnes je možné, aby dlužník, který obdržel exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, svou nemovitost prodal. V praxi to vypadá tak, že kupující nejdříve zaplatí dluh, exekuce je z nemovitosti odstraněna a může proběhnout převod nemovitosti na nového majitele. Důležitým okamžikem je sepsání tzv. smlouvy o smlouvě budoucí. V té jsou uvedené termíny, do kdy smlouva platí, kdy se převede určitá částka a za jakých podmínek se přistoupí k samotné kupní smlouvě.


Výhody prodeje nemovitosti

Někdy samotní exekutoři tuto možnost prodeje vítají, protože je pro ně reálné, že budou mít uhrazenou dlužnou částku mnohem dříve, než kdyby museli čekat na dražbu. Pokud máte finanční transakci řádně ošetřenou, cesta k prodeji nemovitosti je volná. Velkou výhodou je to, že nepřijdete o peníze, o které by vás připravila dražba vašeho majetku za nízkou cenu. I když obdržíte exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, neznamená to, že o svou nemovitost přijdete.

Náležitosti exekučního příkazu k prodeji nemovitosti

 • Písemná dohoda
 • Doručení exekučního příkazu k prodeji nemovitosti do vlastních rukou účastníků
 • Označení exekučního soudu, soudního exekutora
 • Konečný výrok
 • Poučení o odvolání
 • Datum a místo vydání exekučního příkazu k prodeji nemovitosti
 • Podpis soudního exekutora


Efektivní pomoc při finančních problémech

Poraďte se s námi, nabízíme rychlou a efektivní cestu z vašich finančních problémů. Exekuce jsme schopni vyřešit do týdne. Nevadí nám, pokud nemůžete prokázat příjmy. Nabízíme finanční služby z oblasti nebankovního sektoru, takže nenahlížíme do osobních registrů. Nabízíme úvěry, při kterých nadále zůstanete majitelem své nemovitosti. K zaručení úvěru lze u nás použít i majetek třetí osoby. Úvěry nezajišťujeme pomocí zajišťovacích převodů, ani zpětných leasingů.


Řešení exekučního příkazu k prodeji nemovitosti

Obdrželi jste exekuční příkaz k prodeji nemovitosti? O podmínkách exekučního příkazu k prodeji nemovitosti a o prodeji nemovitostí se poraďte s našimi odborníky. Společně nalezneme řešení, které vám pomůže dostat se z tíživé finanční situace. Nabízíme vám refinancování až na dvacet let. U nebankovni-hypoteky-cr.cz neplatíte žádné poplatky předem.

Kontaktní formulář