Hypotéka bez registru

Sháníte finance na bydlení nebo na něco jiného? Objevili jste se v registru dlužníků a banka vám již nepůjčí? Právě pro vás je tím pravým nový finanční produkt – hypotéka bez registru. Pomůžeme vám k penězům, na které byste prostřednictvím banky nedosáhli. Poradíme vám, jaký typ hypotéky bez registru by byl pro vaši situaci nejvhodnější. V poskytování nebankovních finančních služeb máme bohaté zkušenosti a zaručujeme vždy solidní jednání.


Hypotéka bez registru – obecné informace

  • Finanční produkt, který v první řadě není poskytován bankami.
  • Vhodná zejména pro všechny zájemce, kterým banka již nedovoluje poskytnout finanční výpomoc.
  • Je zajištěna pouze zástavním právem, to znamená, že vy nadále zůstáváte majitelem své nemovitosti.
  • Hypotéku bez registru nezajišťujeme pomocí zajišťovacích převodů, ani zpětných leasingů.
  • K zaručení můžete použít i nemovitost třetí osoby.

Zaslat dotaz


Žadatelé o hypotéku bez registru

O hypotéku bez registru mohou žádat všechny osoby či firmy, které mají v osobním vlastnictví rodinný dům nebo byt a mohou touto nemovitostí ručit. U nás máte na víc možnost ručit nemovitostí třetí osoby!  To znamená, že nemovitost vlastní někdo z rodinných příslušníků nebo přátel a souhlasí se zřízením zástavního práva. Hypotéka bez registru tak může být bez problémů a zbytečných poplatků do dvou týdnů vaše!


Kdo může být žadatelem?

  • Žadatel o hypotéky bez registru musí být občanem ČR
  • Žadatel o hypotéku bez registru musí být starší 18 let
  • O finanční produkt hypotéka bez registru může zažádat v podstatě kdokoliv, zaměstnanec, podnikatel, důchodce, žena na mateřské dovolené apod.
  • Žadateli o hypotéky bez registru se mohou stát i právnické osoby


Hypotéka bez registru – co je to registr?

Registrem je myšlen centrální registr klientských informací, bankovní (BRKI) i nebankovní (NRKI). Dále v ČR existuje registr zvaný SOLUS, všechny tyto registry schraňují informace o občanech i ekonomických subjektech, jejich dosavadních závazcích a nesplacených pohledávkách. Tyto informace jsou poskytovány nejen bankám, ale i Policii ČR, soudům, úřadům a dalším institucím. Banky jej využívají ve chvíli, kdy jednají s žadatelem o hypotéku nebo o úvěr.


Nabízíme pomoc v tíživé životní situaci

My jsme nebankovní společnost, chceme vám pomoci rychle a efektivně dosáhnout na potřebný obnos, proto do registru dlužníků nenahlížíme a poskytujeme hypotéky bez registru. Žadatelé o ověřenou nebankovní hypotéku bez registru mohou mít negativní záznam v úvěrovém bankovním i nebankovním registru, může na ně být uvalena i exekuce. To je smysl naší firmy – pomáhat lidem, kteří se dostali do tíživé finanční situace a banka jim nepůjčí.


Doba vyřízení hypotéky bez registru

Hypotéku bez registru je u nás možné vyřídit rychle a bez zbytečných formalit a poplatků. Většina žádostí o hypotéky bez registru je u nás schválena a peníze se brzy ocitnou na vašem účtu. Potřebná částka hypotéky bez registru vám bude u nás vyplacena do jednoho až dvou týdnů.


Využijte rychlé vyřízení hypotéky bez registru

Chápeme, že do finančních obtíží se může dostat každý. Pokud se vám také stalo, že máte negativní záznam v registru, ale přesto potřebujete řešit bydlení, nebo nákup jiné nemovitosti, máme pro vás řešení – hypotéka bez registru. Podmínky hypotéky bez registru vám upravíme na míru dle vaší situace. Kontaktujte nebankovni-hypoteky-cr.cz a peníze mohou být do dvou týdnů na vašem účtu.

Kontaktní formulář